"Бабуся очманіла від побаченого": на російському ТБ показали порно замість ток-шоу

відкриті джерела

Трансляція порнофільму тривала близько 15 хвилин, кажуть на телеканалі

14 жовтня в російському Новомічуринську на місцевому телеканалі глядачі замість популярного шоу побачили порнофільм. Про це до росЗМІ повідомив місцевий житель, інформує "Уніан".

"У мене бабуся очманіла від побаченого. Подзвонила, викликала мене з роботи. Так, вона не помилилася, жорсткіших фільмів я не бачив", – розповів чоловік.

За його словами, фільм тривав близько години. Чоловік нібито телефонував директорові каналу, але той лише посміявся, мовляв, такого бути не може. Гендиректор компанії "ТелеМаг" пояснив, що глядачі побачили порно замість ток-шоу через технічний збій – у кабельній мережі Новомічуринська тривали ремонтні роботи. Один зі співробітників ненавмисно підключив до каналу НТВ не той кабель. За словами гендиректора, трансляція порнофільму тривала близько 15 хвилин.

Головний редактор російського телеканалу НТВ Олександра Кошарницька відреагувала на показ 15 хвилин порно замість ток-шоу.

"Ми отримали велику кількість скарг від телеглядачів, бо не всі змогли побачити те, що протягом 15 хвилин спостерігала частина жителів Рязанської області", – зазначила Кошарницька ув коментарі "РІА Новости". Вона пожартувала, що телекомпанія вже веде переговори з Pornhub.

Нагадаємо, американську телезірку Кім Кардаш'ян викрили у фотошопі – модель зменшила собі талію і додала шостий палець на нозі.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ