Дослідження

Учені визначили важливий фактор, який впливає на смертність від коронавірусу

Shutterstock

Серед людей старших 40 років смертність тих, у кого було достатньо речовини в організмі, виявилась на 51,5% нижчою

Учені з Медичної школи Бостонського університету виявили один фактор, який значною мірою впливає на складність перебігу хвороби і смертність від коронавірусу. Результати дослідження опубліковані у журналі PLOS ONE.

Проаналізувавши наявні дані, фахівці визначили, що серед пацієнтів, у яких був нормальний рівень вітаміну D у крові, зафіксовано значно менше важких випадків і смертей від COVID-19.

Зокрема, серед людей старше 40 років смертність тих, у кого було достатньо речовини в організмі, виявилася на 51,5% нижчою, ніж у тих, хто відчував брак вітаміну D. Вчені також зазначають, що достатня кількість цього вітаміну може допомогти запобігти такому ускладненню, як цитокіновий шторм.

Нагадаємо, на початку вересня учені з Чиказького університету опублікували результати дослідження, згідно з яким дефіцит вітаміну D, імовірно, може впливати на ризик зараження COVID-19.

Раніше лікарі назвали три найважливіші вітаміни для нашого імунітету. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ