Люди в масках

Дефіцит вітаміну D підвищує ризик інфікування COVID-19 – учені

if.gov.ua

Наразі дослідники вивчають взаємозв'язок між хворобою та дефіцитом вітаміну

Учені з Чиказького університету провели дослідження, згідно з яким дефіцит вітаміну D, імовірно, може впливати на ризик зараження COVID-19. Про це повідомляє Daily Mail.

Водночас автори дослідження зазначають на необхідності повторних клінічних випробувань щодо впливу вітаміну D на COVID-19. Наразі переконливих аргументів стосовно його профілактики коронавірусу нема.

Дослідники з Медичного університету Чикаго виявили, що ризик позитивного результату на COVID-19 був у 1,77 раза вищий для пацієнтів із можливим дефіцитом вітаміну D.

Дослідження провели з-поміж 489 пацієнтів, у яких рівень вітаміну D вимірювали протягом року до тестування на коронавірус. За результатами тестів, учені виявили, що дефіцит вітаміну може стати причиною для отримання позитивного тесту на COVID-19.

"Ймовірний дефіцит вітаміну D був пов'язаний із підвищеним ризиком COVID-19, це відкриття передбачає, що можуть знадобитися рандомізовані випробування, щоб визначити, чи впливає вітамін D на ризик COVID-19", – повідомляють дослідники. 

Раніше лікарі назвали три найважливіші вітаміни для нашого імунітету. 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ