Перевтілення чоловіка

"Я щасливий": чоловік витратив величезні гроші і став "вампіром"

Media Drum World

"Коли я був молодший, мене називали "демоном"

Джейсон Луїс да Сілва є великим фанатом фільмів-жахів, а тому вирішив кардинально змінити свою зовнішність. Про це повідомили в Unilad.

25-річний бразилець почав перевтілюватися у 18-річному віці. Він захоплювався серіалами "Щоденники вампіра" і "Надприродне".

Зокрема, його надихали демони і вампіри, зображені в цих проектах. Саме тому Джейсон спочатку залив свої очні яблука чорним пігментом, навіть не дивлячись на те, що це небезпечно для зору.

"Моя улюблена модифікація – очі. Кожен день я дивлюся в дзеркало і не можу повірити, що домігся такої зміни. Я щасливий від думки, що можу виглядати так, як я завжди хотів", – поділився чоловік.

Перевтілення чоловіка
Перевтілення чоловіка
Фото: Media Drum World

Більш того, він пройшов через операцію для розділення язика на дві частини і покрив його чорним кольором. Джейсон зізнався, що це була найболючіша процедура серед усіх.

Окрім цього, використав порцелянові імплантати для зміни форми зубів. Для всіх модифікацій бразилець витратив 1 тис фунтів стерлінгів (близько 40 тис грн). До того ж, частину грошей для перевтілення він отримав від своїх близьких.

Перевтілення чоловіка
Перевтілення чоловіка
Фото: Media Drum World

Луїс да Сілва вже не дивується "спантеличеним поглядам" на вулиці.

"Коли я був молодший, мене називали "демоном" і "фрік-шоу". Я просто не турбуюся про людей, що не привносять в моє життя позитиву і щастя", – розповів він.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що жінка відвідала косметолога і показала жахливі наслідки.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ