Інтернет-магазин "Дубок"

Зручність та доступна ціна: чому варто придбати модульні меблі у нову квартиру

Інтернет-магазин "Дубок"

Модульні кухні – зручне та стильне рішення, яке оцінить кожна господиня

Перша модульна кухня з’явилася з "легкої руки" австрійського дизайнера Маргарете Шютте-Ліхоцкі в 1926 році. Вона чудово розуміла потребу в полегшенні ведення домашнього господарства. Застосування компактних і функціональних меблевих модулів дозволило заощадити час для кухонних справ.

Основна перевага такого конструктивного рішення – зручність і доступна вартість. Використовуючи окремі модулі, господиня отримувала можливість облаштувати кухонне приміщення відповідно до своїх уподобань та потреб.

На що звертати увагу під час купівлі меблів

Інтернет-магазин "Дубок"
Інтернет-магазин "Дубок"
Фото: Інтернет-магазин "Дубок"

Обираючи модульні кухні, слід враховувати наступні моменти:

  • конфігурацію та площу приміщення;
  • розміри кухонного фартуха;
  • габарити дверей і вікон, а також ніш (за їх наявності);
  • локалізацію інженерних комунікацій, у тому числі вентиляційної шахти, системи водовідведення, розеток;
  • розміри побутової техніки.

Визначившись із цими даними, можна переходити до наступного кроку – ергономіки приміщення. Врахувавши вимоги, господарі отримують можливість економити час при виконанні повсякденних справ завдяки зручності й комфорту кухонної зони.

Одне з головних завдань ергономіки – правильне розташування меблів: усе необхідне повинне бути "під рукою". Для цього потрібно враховувати розміри та висоту приміщення. Рівнем найкращої видимості вважається простір на висоті від 75 до 190 см. Саме там слід розташовувати предмети й обладнання, які використовуються частіше всього. Простір, який знаходиться нижче цієї відмітки, оптимально підійде для зберігання габаритної побутової техніки. На самому верху доцільно передбачити полиці для предметів, які легко б’ються.

Для надання кухні максимальної функціональності слід врахувати, що вона поділяється на кілька зон:

  • для зберігання. Для продуктів і посуду треба відвести окремі полички у зручному місці. Окремий простір також варто передбачити для дрібниць, необхідних у господарстві;
  • для підготовки. Спеціально відведену поверхню використовують для обробки продуктів та виконання інших кулінарних процесів;
  • для приготування. У даній зоні розташовується плита, мікрохвильова піч, духовка;
  • для миття. У цей простір традиційно входить мийка, а також спеціальні засоби для підтримання порядку на кухні.

Розташування зон може бути різним, але в будь-якому разі слід дотримуватися "золотого" правила: між плитою та мийкою бажано розмістити поверхню для підготовки, що відповідатиме протипожежним вимогам.

Окрім того, потрібно залишати між меблями проходи, достатні для вільного переміщення. В іншому випадку вірогідні дрібні травми, що зробить перебування на кухні некомфортним.

Основні переваги

Інтернет-магазин "Дубок"
Інтернет-магазин "Дубок"
Фото: Інтернет-магазин "Дубок"

У модульних систем є відразу кілька плюсів. Одна із головних переваг – доступна вартість. Модульні блоки виготовляються серійно, тому їх ціна значно менша, ніж гарнітурів, зроблених за індивідуальним проектом.

Ще один позитивний момент – зручність монтажу. До комплекту входять окремі блоки, які складаються як конструктор. Якщо є бажання, їх можна легко замінити місцями, що дозволяє обновляти інтер’єр так часто, як цього хочуть господарі.

Модульні системи вирізняються практичністю. Розмаїття варіантів дизайну дозволяє зручно та гарно обставити приміщення будь-якого розміру та конфігурації. При цьому господарі самостійно обирають необхідні їм модулі. При покупці готового гарнітуру вони не мають такої можливості, тому нерідко змушені платити за предмети обстановки, які в надалі не будуть використовувати.

Інтернет-магазин "Дубок" – порадник при виборі кухні

Асортимент включає широкий вибір цікавих дизайнерських та кольорових рішень, що дозволяє надати індивідуальності кожній кухні. Використання зручних і функціональних модулів дає можливість максимально раціонально обставити приміщення (з урахуванням усіх побажань клієнта).

Вся продукція відповідає вимогам законодавства щодо безпеки, що виключає виділення в процесі застосування небезпечних випарів. Для виготовлення меблів компанія використовує якісні матеріали, які зберігають експлуатаційні характеристики упродовж тривалого часу. Придбання модульної кухні безпосередньо у виробника – фінансово вигідне рішення, яке дозволяє зекономити на комісійних посередника. 

 

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ