Як знайти приховану камеру спостереження в орендованій квартирі – поради

Багато людей живуть в орендованих приміщеннях, але навіть не знають, що за ними можуть слідкувати.

Саме тому варто прислухатися до певних порад, які можуть допомогти знайти приховану камеру. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ITech.

Wi-Fi

Якщо ви почали жити в новій квартирі, то вам вже могли надати пароль Wi-Fi. Саме він і має допомогти знайти вам підозрілий пристрій у приміщенні.

Передусім треба нагадати, що в незнайомому місці рекомендується використання VPN для підключення до мережі, бо ви не можете точно знати про те, чи ніким не відслідковується ваша активність в соцмережі або банківському додатку.

Слід за цим знайдіть Wi-Fi роутер та ввімкніть його, якщо він не працює, а також підключіться до нього. Потім треба завантажити спеціальний додаток, завдяки якому ви дізнаєтеся про всі пристрої, які підключились до цього Wi-Fi.

Wi-Fi роутер
Wi-Fi роутер
Фото: Shutterstock

Тепер ви зможете проаналізувати та знайти всі пристрої, які ви не бачите в приміщенні. Якщо ви знайшли якийсь гаджет, то треба вимкнути роутер.

Читайте також: Як зрозуміти, що вашим Wi-Fi користується чужа людина – експерт

Якщо після цього вам зателефонував орендодавець щодо причини відключення роутера, то є вірогідність, що квартира обладнана прихованою камерою. Однак, якщо нічого такого не сталося, то варто скористатися іншими методами дослідження приміщення.

Поверхневий огляд

Вам треба перевірити всі блискучі предмети, книги, горщики з рослинами, дзеркала та дзеркальні поверхні, дирки в стінах і всі інші об'єкти, які викликають підозру. Потім можна влаштувати перевірку годинників, будильників, пожежної сигналізації, включателів, розеток и навіть світильників, бо в них також може бути прихована камера.

Прихована камера
Прихована камера
Фото: Shutterstock

Читайте також: За людьми "стежать" їхні смартфони – як з цим боротися

Нічні пошуки

Спробуйте вночі ввімкнути ліхтарик та переглянути з ним всі можливі місця. Справа в тому, що лінзи прихованих камер відбивають світло.

Якщо всі поради не дали результат, то цілком імовірно, що у приміщенні відсутні будь-які приховані камери, але, звісно же, не з 100% вірогідністю.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Google Chrome небезпечний для користувачів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше