Чому варто видалити WhatsApp – топ-5 причин

Месенджер дуже популярний серед українців вже протягом багатьох років, і вони користуються ним для спілкування з родичами, друзями та іншими.

Однак, WhatsApp має певні проблеми, повідомляє ITech.

Безпека даних

У мережі постійно пишуть про те, що відбувся великий витік конфіденційних даних користувачів месенджеру. Саме тому треба декілька разів подумати перед тим, як зробити WhatsApp своїм основним додатком.

Прив'язка до Sim-карти і перенесення повідомлень на інший гаджет

Це незручно, бо всі дії у мобільному додатку відбуваються тільки після того, як ви підтвердите запит через смс, яке надходить виключно на вашу "сімку". Якщо ви переставите останню в інший гаджет, то ви не отримаєте доступ до своїх ранніх чатів, а тому виникне потреба в резервній копії та завантажені даних в "хмару".

Читайте також: Названо метод, що захистить ваш смартфон від прослуховування

Шахраї та реклама

Хакер
Хакер
Фото: Shutterstock

Звісно це властиво для більшості месенджерів. Однак, WhatsApp можна віднести до тих додатків, де часто зустрічаються шахраї та рекламщики.

Дизайн та функції

Зовнішній вигляд – справа індивідуальна, але якщо враховувати сучасні тенденції, то WhatsApp явно не перемагає у номінації "Стильний дизайн". На відміну від багатьох месенджерів, його розробники не часто випускають оновлення.

Внаслідок цього WhatsApp майже не розвивається як стилістично, так і функціонально, бо в інших додатках користувачам пропонують значно більші можливості для комунікацій і так далі.

Читайте також: Які мобільні додатки зливають найбільше ваших даних

Не можна використовувати паралельно на двох телефонах або окремо на комп'ютері

WhatsApp
WhatsApp
Фото: Depositphotos

Авторизуватися у мобільному додатку досить просто, але якщо ви спробуєте використовувати свій акаунт на декількох пристроях, то ви побачите певні проблеми. Наприклад, спочатку ви ввійдете через смартфон, а потім спробуєте користуватися месенджером на планшеті.

Для цього вам треба буде знову пройти через авторизацію, а тому, на відміну від конкурентів, механізм незручний. Також є проблеми з версією для комп'ютерів, бо для авторизації треба буде відсканувати QR-код через смартфон.

Звісно, якщо ви вкрай турбуєтесь про свою безпеку, то така особливість WhatsApp має вас влаштовувати, але такий підхід не властивий більшості користувачів.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як повернути списані мобільним оператором зайві гроші.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше