Корисні функції смартфону, про які ви могли не знати – список

Важко уявити сучасну людину без смартфона, який вже став нашим справжнім помічником.

Завдяки ньому ми спілкуємося з близькими, дізнаємося актуальну інформацію, оплачуємо покупки і тд. Однак, далеко не всі знають про деякі цікаві функції цих гаджетів, а тому в ITech вирішили про них згадати.

Смартфон
Смартфон
Фото: Depositphotos

Як автоматично розблокувати смартфон

Це гарна річ для того, хто не любить постійно розблоковувати, вводити пароль або якось інакше вмикати смартфон. Якщо ви серед них, то можете скористатися автоматичним розблокування смартфону, але пам'ятайте, що це пов'язано з певними ризиками.

Справа в тому, що його активація "перенесе" смартфон у "безпечну зону" і вимкне всі можливі захисти гаджету. Тим не менш, якщо вас це не відлякує, то для активації цього режиму вам варто знайти на смартфоні функцію Smart Lock.

Як набрати повідомлення за допомогою голосу

Деякі люди терпіти не можуть відправляти й прослуховувати голосові повідомлення. Якщо серед ваших знайомих є така людина, то спробуйте відправити їй текст, який ви "набрали" голосом. Для цього знайдіть на клавіатурі позначку мікрофона і почніть говорити.

Смартфон
Смартфон
Фото: Shutterstock

Як дізнатися час до повної зарядки

Для цього перейдіть в налаштування акумулятора і виберіть відповідний пункт.

Як зменшити випромінювання синього світла

Через синє світло страждає якість сну, а тому розробники додають у більшість смартфонів режим "фільтр синього кольору". Також для цього можна скористатися мобільним додатком Twilight або Blue Light.

Смартфон
Смартфон
Фото: Depositphotos

Як зробити скріншот долонею

Зробити скрін екрану таким чином можуть власники смартфонів Samsung серії Galaxy S і Galaxy Note. Для цього просто проведіть ребром долоні по екрану в ліву або праву сторону.

Як потрясти пристрій і скасувати дію

Для цього треба потрясти iPhone, завдяки чому ви зможете відрегувати неправильно набраний текст, або повернути текст, який ви раніше видалили. Цю функцію додали тільки для смартфонів із iOS, а тому власникам Android цього разу не пощастило. 

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, чи можна користуватися смартфоном під час заряджання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше