Смартфон на зарядці

Чи можна користуватися смартфоном під час заряджання – експерти

Shutterstock

Воно того варте?

За думкою фахівців, краще не використовувати ваш гаджет, коли він заряджається. Це обумовлено декількома причинами, про які повідомили в ITech.

Нагрівання пристрою

Під час заряджання ваш смартфон може нагріватися, що є цілком нормальним явищем. Однак, якщо ви паралельно будете ним користуватися, то процес нагрівання значно зросте.

Це може спровокувати вихід з ладу батареї (в тому числі, її вибух), або ваш смартфон взагалі перестане працювати. В основному це стосується невідомих виробників.

Якщо ваш гаджет розробила відома компанія, то його можна використовувати під час зарядки, але недовго.

Зменшення сроку служби акумулятора

На це безпосередньо впливає якість смартфону, так як в основному сучасні акумулятори можуть впоратися з зазначеним вище навантаженням. Однак, це стосується далеко не всіх смартфонів, а тому варто уважно вивчати специфіку вашого пристрою.

Таким чином, якщо ви постійно помічаєте, що ваш смартфон на зарядці сильно нагрівається, коли ви його використовуєте, то варто скоротити це до мінімуму.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Білл Гейтс розповів, яку ОС він використовує – iOS чи Android.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ