Смартфон

Як повернути списані мобільним оператором зайві гроші – поради

Shutterstock

Це просто та ефективно

Інколи трапляється, що ви поповнюєте рахунок на більшу суму, передбачену тарифним планом. Коли мобільний оператор знімає необхідну плату, то у абонентів інколи зникає переплачена сума.

Деякі цього не помічають, але якщо ви більш уважні й бажаєте повернути собі кошти, то вам варто прислухатися до певних порад. Про це розповіли в ITech.

Розмова з оператором

Якщо гроші зникли та ви це помітили, то передусім телефонуйте оператору та розкажіть йому про це. Якщо працівник call-центра зрозумів помилку, то ви маєте отримати свої гроші зовсім скоро.

Ігнорування послуг оператора

Інколи оператори нав'язують послуги, які нам взагалі не потрібні. Тут експерти рекомендують ігнорувати ці пропозиції, а якщо гроші вже зняли та пояснили це непотрібними вам послугами, то відразу попросіть мобільного оператора повернути гроші.

Смартфон
Смартфон
Фото: Depositphotos

Складення претензії

Якщо минулі варіанти вам не допомогли, то має виявитися ефективним відвідування офіційного магазину (салону) мобільного оператора, де ви можете скласти претензію.

Суд

Якщо ця проблема торкнулася людину, котра сплачує не один рахунок, а, наприклад, компанії, то мова йде про серйозні гроші. В цьому випадку можна звернутися до суду.

У позові ви маєте розповісти про всі списані гроші й імовірну причину цієї ситуації. Також варто наполягати на тому, щоб вам виплатили компенсацію.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що користувачі знайшли налаштування, яке виводить з ладу iPhone.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ