Смартфон

Як захистити свої гроші в мобільному банкінгу – поради

Depositphotos

Шахраї постійно вдосконалюють свої методи, а тому будьте уважними

Ми живемо в часи, коли люди масово переводять послуги в сферу онлайн, що також стосується банківської сфери. Цим вміло користуються шахраї та зловмисники, а тому в ITech розповіли про методи захисту своїх коштів в мобільному банкінгу.

Зазначимо, що передусім за безпеку наших коштів відповідає банк, але ми також впливаємо на це. Саме тому рекомендується використання:

  • окремої електронної пошти для сторонніх сайтів та сервісів, щоб ваша пошта не накопичувала спам, а також не "світилася" у сумнівних місцях
  • додаткового номеру телефону на сторонніх сайтах та магазинах
  • віртуальних карток, коли ви розраховуєтеся в невідомих супермаркетах

Окрім цього, не рекомендується:

  • поширення конфіденційної мережі в Інтернеті, що особливо стосується соцмереж
  • використання однакового паролю на всіх сайтах, так як злочинець може зламати один із ваших акаунтів і скористатися усіма іншими
Хакер
Хакер
Фото: Shutterstock

Варто пам'ятати, що шахрай може використовувати для своєї діяльності сайт-клон якогось відомого інтернет-магазину. Саме тому варто перед покупкою товару треба перевірити, чи ви оформляєте замовлення на офіційному сайті.

Якщо ви бажаєте ще краще себе убезпечити, то додайте другий фактор аутентифікації (підтвердження через SMS, push-повідомлення або інший спосіб підтвердити банківську дію).

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, про те, на які розумні годинники варто звернути увагу в 2021 році.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ