Monobank

Будьте обережні: в Monobank попередили клієнтів про новий спосіб шахрайства

Shutterstock

"Скільки ще треба повторювати, що служби безпеки українських банків не дзвонять клієнтам?!"

Співзасновник популярного серед українців Monobank Олег Гороховський розповів у своєму Facebook про схеми шахраїв, через які клієнти банку втрачають свої гроші.

За його словами, у цьому місяці постраждало 383 людей через дзвінок від "Служби безпеки". Спочатку шахраї телефонують із пропозицією відкрити білу карту.

"Для цього зайдіть в меню "Переклади на карти" переведіть на вашу нову карту 1 гривню для активації. Дають номер своєї картки. Тепер збережіть цю карту. Назвіть її "Моя біла карта", – розповів про схему Гороховський.

Слідом за цим жертві кажуть, що її "карта готова", а тому пропонують їй поповнити рахунок. Також співзасновник банку розповів про ще одну пограбовану клієнтку.

За його словами, її гроші забирали на фондовий ринок і демонстрували постраждалій зростання "її портфеля", котрий вона протягом усього часу збільшувала.

Тільки коли сума досягла 483 тис грн, жінка вирішила спитати у представників банку про те, де знаходяться її гроші.

"Скільки ще треба повторювати, що служби безпеки українських банків не дзвонять клієнтам ?! Ми рятуємо нашими алгоритмами антіфрода досить багато клієнтів від шахраїв, але, чорт забирай, я не розумію, що робити якщо клієнт йде на "фондовий ринок", – стверджує Гороховський.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що буде з користувачами Whatsapp, котрі не погодяться зі змінами конфіденційності.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ