Хакер

Київстар попередив клієнтів про новий спосіб шахрайства – що треба знати

Shutterstock

Зловмисники можуть скористатися банківськими рахунками абонентів

Мобільний оператор Київстар попередив про негативні наслідки для українців через "єдине вікно" (MNP), яке можуть використовувати шахраї. Про це повідомляє ProstoMOB.

Протягом усього часу існування послугу MNP (збереження мобільного номера при зміні оператора мобільного зв’язку) використали не більше 110 тисяч клієнтів. Більш того, ця функція відповідає загальноприйнятим нормам, але з нею є певна проблема.

Справа в тому, що в нашій країні планують використовувати принцип "єдиного вікна" і скасувати обов’язкову реєстрацію для тих, хто бажає перенести номер. В Київстар зазначають, що через це може різко зрости небезпека крадіжки номера клієнта.

Наприклад, шахрай, який нелегально отримав телефонний номер, може скористатися персональними даними, включаючи банківські рахунки. Саме тому мобільний оператор категорично проти використання запропонованого методу "єдиного вікна".

Однак, як вважають в компанії, MNP все одно потрібно спрощувати.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Telegram хочуть видалити з усіх мобільних пристроїв.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ