Apple

Представлено нові Apple Watch – подробиці

tsn.ua

Відомий бренд розповів про вартість нового гаджету

Компанія Apple представила на своєму сайті новий розумний годинник Apple Watch, який виконано в кольорах Панафриканського прапора.

Кожного року в лютому американці і канадці відзначають Місяць чорної історії (Black History Month). В цей час відбувається проведення пам’ятних заходів, які присвячені суспільній боротьбі з рабством, расизмом, забобонами і бідністю.

Також в цей період відзначають те, який був внесок афроамериканців в культуру і політику США і Канади.

В рамках цього компанією Apple розроблена і представлена спеціальна версія розумного годинника Apple Watch Series 6, який отримав назву Black Unity. Дана версія має спортивний ремінець, який пофарбували у кольори Панафриканського прапора.

Apple Watch Black Unity
Apple Watch Black Unity
Фото: apple.com

Apple Watch Black Unity
Apple Watch Black Unity
Фото: apple.com

Apple Watch Black Unity
Apple Watch Black Unity
Фото: apple.com

На зворотній частині корпуса зробили лазерне гравіювання Black Unity, а також Truth. Power. Solidarity, тобто "Правда. Потужність. Солідарність".

Цей гаджет можна придбати за $399 і $499 доларів, що залежить від його розміру. Також окремо можна купити ремінець Black Unity за $49.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Apple Watch допомогли поліції знайти викрадену жінку.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ