Смарт-годинник

Без жодних уколів: нові моделі смарт-годинників навчаться вимірювати рівень цукру у крові

Shutterstock

Така технологія суттєво полегшить життя діабетикам та попередить розвиток хвороби

Нові моделі смарт-годинників від Apple та Samsung зможуть контролювати стан вашого здоров'я. Зокрема, йдеться про вимірювання рівня цукру у крові. Про це пише ETNews.

За даними видання, аналіз рівня цукру у крові є важливим показником для людей з діабетом. Крім цього, вимірювання цього показника може допомогти виявити проблему на ранній стадії розвитку. 

Смарт-годинник використовуватиме оптичний сенсор для аналізу цукру без проколювання пальця пацієнта. 

Цікаво, що компанія Samsung вже викладала перші результати досліджень технології неінвазивного (сенсорного) вимірювання рівня глюкози в крові. Тому на таку технологію можна очікувати вже у наступній моделі винаходу – Galaxy Watch 4. 

Як повідомляє видання, Apple реалізує дану технологію у майбутньому смарт-годиннику Apple Watch Series 7. Нині компанія тестує надійність функції перед запуском. 

Нагадаємо, Сінгапурі вже з осені 2020 з'явилася заохочувальна фінансова програма для власників Apple Watch, які займаються спортом. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ