Хакер

Названо метод, що захистить ваш смартфон від прослуховування

Shutterstock

Він простий та ефективний

Деякі люди всерйоз думають, що їх телефони можуть прослуховувати. Свою думку вони аргументують тим, що в рекламі з'являються товари, про які вони не писали, а тільки говорили.

Важко однозначно сказати, чи мають такі припущення сенс, але все ж таки можна перестрахуватися завдяки одному методу. Про це повідомляє ITech.

Якщо ви хочете бути впевнені, що вас не прослуховують через мобільні додатки, то варто позбавити їх доступу до мікрофона. Зазначимо, що це не стосується месенджерів, у яких ви можете користуватися голосовим зв'язком.

Смартфон
Смартфон
Фото: Shutterstock

Для цього треба перейти в Налаштування і знайти Додатки. Потім натискаєте на "шестерінку" і з'являється надпис "Дозволи додатків". Потім ви маєте побачити перелік дозволів та додатки, які ними володіють. Цього разу нам знадобиться саме "Мікрофон".

Вам треба проаналізувати кожний додаток щодо доступу до вашого мікрофона і, в разі необхідності, позбавити цієї можливості ті додатки, які в ньому не потребують. Безумовно, цей метод – не ідеальний захист вашого гаджету, але все ж таки він підвищить безпеку смартфона.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, про те, чому небезпечно робити селфі вдома та на роботі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ