Техніка

Лайфхак: як можна заробити гроші завдяки старій техніці

Shutterstock

Деякі деталі купують за 30 тис грн

В основному через 5-10 років сучасна техніка стає неактуальною, а тому люди замінюють гаджети на нові моделі. Однак, мало хто знає, що завдяки старим пристроям можна заробити певні гроші. Про це повідомив ITech.

Продаж деталей

Якщо ваш раритетний пристрій випустили в СРСР – це чудовий варіант, бо наразі багато людей цікавляться усілякими радіодеталями (резистори, конденсатори і так далі). Наприклад, звичайний конденсатор (зелений) КМ 5 Н30 купують приблизно за 30 тис грн, що недивно, так як з нього можна отримати приблизно 50 г платини.

Пошук кольорових металів

Мова йде про мідь та алюміній. Можливо, вони присутні в вашому старому телевізорі, а тому можна дослідити це питання та отримати гроші.

.
.
Фото: Shutterstock

Окрім цього, зверніть увагу на наступну техніку:

  • пральна машинка має цінність завдяки алюмінію, міді та електродвигуну
  • радіо – конденсаторам, радіодеталям та міді
  • холодильники – міді, алюмінію та електродвигуну

Читайте також: Як економити заряд акумулятора на вашому смартфоні: корисні поради

Продаж для запчастин

Для цього вам треба знайти майстерню, яка ремонтує різноманітну застарілу техніку. Справа в тому, що для останньої вже майже не виробляють запчастини, а тому завдяки запасній старій деталі можна отримати вигоду.

Пошук колекціонерів

Можливо, ви маєте техніку, яку в часи СРСР випустили обмеженим тиражем. Якщо це так, то вона може зацікавити колекціонерів, що готові платити за це гроші.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про 5 ознак, що настав час придбати новий смартфон.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ