Google Chrome

Google Chrome небезпечний для користувачів – експерт

Shutterstock

Як це пов'язано з рекламою?

За словами автора Forbes Зака Доффмана, популярний у наш час браузер Chrome від Google збирає забагато даних про користувачів, що у підсумку використовуються для реклами. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Forbes.

Автор колонки стверджує, що розкриття особистої інформації, якою володіє Google, небезпечне для користувачів. Для аргументації своєї позиції Доффман згадав про мільярдний заробіток компанії Google на рекламі, що вказує на продаж даних користувачів третім особам.

"У цьому відношенні вона (компанія Google – "Дивогляд") нічим не відрізняється від Facebook", – пише він.

Також чоловік зазначив, що раніше він вже негативно відгукувався про Google. Саме тоді він дізнався, що компанія не займається аналізом контенту користувачів в тих сервісах, де вони переважно зберігають свою приватну інформацію.

Представники Google дали йому відповідь і розповіли про найбільш небезпечні додатки – пошту Gmail, хмарне сховище Drive, сервіси "Календар" і "Фото".

"Ви можете помітити, що в цьому списку немає Chrome", – стверджує Доффман.

На його думку, таким чином компанія Google визнала, що досліджує історію відвідин сайтів і платіжні дані користувачів Chrome.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про топ-4 антивіруси для Windows.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ