Антивірус

Безкоштовні та надійні: топ-4 антивіруси для Windows

Shutterstock

Серед них є додатки українського виробництва

Захист комп'ютерів має величезне значення для кожної людини, бо вони зберігають безліч нашої приватної інформації. Саме тому варто користуватися надійними антивірусними програмами, повідомляє ITech.

Zillya! Антивірус

Він є популярним українським антивірусом, який може захистити освітній ПК, звичайний та навіть держслужбовця. Можна скористатися безкоштовною версією для дома або платними версіями (бізнес, державні установи та звичайні смартфони).

Bitdefender Free

Він є надзвичайно "легким" і не має будь-яким чином вповільнити роботу вашого ПК або ноутбука. Цей антивірус постійно знаходиться на високих позиціях в рейтингах, присвячених подібним сервісам.

Читайте також: Які мобільні додатки зливають найбільше ваших даних

Котик на клавіатурі
Котик на клавіатурі
Фото: Фото із відкритих джерел

Avast Free Antivirus

Ще один ультралегкий антивірус з високими оцінками користувачів, який можна використовувати безкоштовно для некомерційних користувачів. Його можна встановити як на комп'ютер, так і на телефон.

Windows Defender

Є думка, що цей додаток – найкращий та найзручніший серед усіх. Він гарно бореться з усілякими троянськими та іншими вірусами, а також має бути одразу встановленим у Windows.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що названо метод, що захистить ваш смартфон від прослуховування.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ