Домашній пікнік: як обрати кухонний гриль – поради

Про кухонний гриль мріє більшість господинь. Адже завдяки ньому можна приготувати соковиті м'ясо та рибу із золотою скоринкою, або трошки підсмажити овочі

Однак, варіантів грилю на сучасному ринку багато і всі вони мають різні характеристики. Тож, обрати якийсь один найкращий важко.

Щоб полегшити вам вибір, "Дивогляд" підготував кілька порад, на які варто звернути увагу, перш ніж купувати цю техніку. 

Потужність

Одна з перших та найважливіших характеристик, на яку варто звернути увагу при купівлі електронної техніки – її потужність.

Обирати потужність грилю необхідно виходячи з того, що ви плануєте на ньому готувати. Для стейків та інших м'ясних страв надавайте перевагу моделям із потужністю не менше ніж 2000 Вт. Чим вище буде цей показник, тим швидше та ефективніше готуватиметься страва.

Поверхня для смаження

Гриль зі знімними панелями для смаження є значно простішим в догляді, оскільки усе, що вам необхідно буде зробити після смаження – зняти та промити їх із миючою рідиною. 

Загалом, усі моделі цієї техніки мають антипригарне покриття, тож можна не приділяти окрему увагу цій характеристиці. 

Гриль
Гриль
Фото: Shutterstock

Розмір техніки

А ось цьому питанню навпаки треба приділити особливу увагу. Перш, ніж ви придбаєте гриль, необхідно вирішити, де ви плануєте його поставити на вашій кухні. 

У магазині можна побачити моделі абсолютно різних габаритів. Звичайно, якщо ви маєте забагато місця на кухні, то перевагу варто надати пристрою середніх розмірів, щоб за короткий час приготувати більше порцій. У цьому випадку площа поверхні для смаження може становити близько 500 кв см.

Однак, якщо місця обмаль – купуйте гриль на невелику кількість порцій. Приготування на ньому потребуватиме більше часу, однак іншими характеристиками він не поступатиметься. 

Захист від перегріву

Ця функція відповідає за пожежну безпеку вашої техніки. Щойно гриль нагріється до високих температур – датчик зафіксує перевищення встановленого порогу, і пристрій автоматично вимикається.

Таймер

Таймер
Таймер
Фото: Shutterstock

Це не є обов'язковою функцією, однак вона дуже корисна і обов'язково стане вам у нагоді. Якщо ви боїтеся, що можете забути про те, що у вас готується страва – просто задайте необхідний час приготування і гриль самостійно вимкнеться по його завершенні. 

А ви користуєтесь грилем? 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, на які характеристики варто звернути увагу купуючи робот-пилосос

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтесяна наш канал у Telegram! Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше