Сандра Буллок

З'їла цілу порцію дерунів: шеф відомого українського ресторану у США розповів, як заклад відвідала Сандра Буллок

Shutterstock

"Нас обирають через нашу енергію, історію та смачну їжу"

Шеф популярного ресторану "Веселка" у Нью-Йорку (США) Дмитро Марценюк розповів, як акторці Сандрі Буллок вдалося з'їсти цілу порцію дерунів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ВВС.

За словами Дмитра, у "Веселці" часто знімають фільми. Це дивувало шефа, бо ресторан знаходиться у не надто  привабливому районі для туристів.

"А потім зрозумів, що нас обирають через нашу енергію, історію та смачну їжу", – стверджує Марценюк.

Також він розповів дивовижну історію про зйомки у "Веселці" картини "8 подруг Оушена", де грали Сандра Буллок і Кейт Бланшет.

"На столі були три страви – млинці з сиром, деруни та вареники. За сценарієм героїня Буллок розмовляє і їсть. Було десятки дублів, і в кожному вона з'їдала шматочок страви. Так вийшло, що поки зняли фінальний дубль, вона з'їла порцію дерунів", – поділився Марценюк.

Зазначимо, що чоловік вже протягом семи років працює шефом у цьому ресторані. Вареники, борщ і деруни Дмитра встигли скуштувати Кіану Рівз, Маколей Калкін, Бредлі Купер та інші відомі актори.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про 10 зірок Голлівуду, які мають українське походження.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ