Джонні Депп та Ембер Герд

"Грандіозна брехня": Джонні Депп має вагомі докази вигадок Ембер Херд щодо домашнього насильства – фото

Shutterstock

Спасінням зірки можуть стати свідчення поліцейських

Всесвітньо відомий голлівудський актор Джонні Депп стверджує, що у нього є докази брехні його колишньої дружини Ембер Герд. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Зокрема, мова йде про бійку, під час якої голлівудський актор нібито розгромив пентхаус і кинув смартфон в обличчя Ембер. Ця версія інциденту стала відома від самої Херд.

Підтвердженням того, що цього не було насправді, можуть бути нові свідчення поліцейських і раніше не опубліковані кадри з боді-камери. За словами адвокатів Деппа, фотографії з розбитими канделябрами, розкиданими на підлозі келихами і червоним вином, розлитим на стіні і килимі, повністю розходяться зі спогадами правоохоронців, що оглядали житло зіркової пари.

Останні були у квартирі протягом декількох годин, бо друзі Герд двічі телефонували 911. Перші двоє поліцейських підтвердили, що були відсутні жодні ушкодження, сліди вандалізму та докази злочину у будинку, де жили Джонні й Ембер.

Окрім цього, квартиру відвідали тієї ж ночі інші поліцейські, котрі зняли на боді-камери обстановку. На фото також відсутні будь-які сліди погрому.

"Ембер Герд і її друзі описали хаотичне та брудне місце злочину, але нещодавно оприлюднені відео з боді-камер поліції Лос-Анджелесу недвозначно показують, що пентхаус був повністю цілий, і що їх показання були ще однією грандіозною брехнею", – стверджує адвокат.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що п'яний безхатченко проник у будинок Джонні Деппа та прийняв там душ.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ