Мерилін Менсон

"Жахливе спотворення реальності": Менсон відповів на звинувачення від зірки "Світу Дикого Заходу" щодо сексуального насильства

marilynmanson / Instagram

Відома компанія вже розірвала співпрацю зі знаменитістю

Артист Мерилін Менсон дав відповідь у своєму Instagram на звинувачення з приводу того, що він нібито знущався та чинив сексуальне насильство.

Відомо, що 33-річна зірка серіалу "Світ Дикого Заходу" Еван Рейчел Вуд звинуватила свого колишнього коханого Менсона в тому, що "він жахливо знущався" з неї. За її словами, музикант є сексуальним насильником.

Ця ситуація може суттєво вплинути на імідж і подальшу кар’єру Менсона, тому недивно, що він прокоментував слова акторки. Він стверджує, що його творчість досить суперечлива, але заява про те, що він чинив подібне – "жахливе спотворення реальності".

"Мої особисті стосунки завжди були повністю узгоджені з моїми партнерами-однодумцями. Попри те, як і чому інші зараз вважають за краще спотворювати минуле, це правда", – розповів він.

Незважаючи на те, що слова Еван в даний момент не підтверджені в судовому порядку, відомий лейбл звукозапису Loma Vista вже вирішив не співпрацювати в подальшому з Менсоном.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що модель знялася топлес у Дубаї та розгнівала соцмережу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ