Стриптизери

Українські політики розважаються на гей-оргіях у Брюсселі – організатор розповів про деталі

Shutterstock

На одній із секс-вечірок високопосадовці хотіли роздягнути полісмена, бо подумали, що то стриптизер

Організатор гей-оргії у столиці Бельгії Бюсселі, на якій кілька днів тому затримали депутата Європарлаента, розповів, що на таких вечірках часто розважаються високопосадовці з різних країн. У тому числі й України. Про це пише польське видання Onet.

Девід Манжелі розповів журналістам, що до нього часом звертаються політики, які чули про його секс-вечірки від колег із Бельгії чи Німеччини. Прізвищ він, звичайно ж, не називає. Та каже, що серед учасників оргій були політики з України, Франції, Німеччини, Іспанії, Швейцарії, Нідерландів і ЛюксембургуТа найбільше такі заходи полюбляють польські та угорські політики.

Манжелі також розповів, що на останній вечірці, коли у бар прибула поліція, деякі учасники не зрозуміли, що то справжні правоохоронці, і хотіли роздягнути їх.

Організатор секс-вечірок Девід Манжелі
Організатор секс-вечірок Девід Манжелі
Фото: David Manzheley

Організатор каже, що деякі з польських і угорських політиків у своїх країнах підтримують офіційну позицію своїх партій щодо так званих "традиційних цінностей" і засуджують ЛГБТ-спільноту. Вони не можуть відкрито говорити про свою гомосексуальність, адже це означало б для них кінець політичної кар'єри.

Нагадаємо, нещодавно європейську політичну спільноту сколихнув справжній скандал. В одному із барів Брюсселя поліція затримала депутата Європарламенту, угорського політика Йожефа Саєр, який був одним із учасників секс-вечірки.

Поліція прибула в бар після того, як сусіди поскаржилися на шум. У закладі правоохоронці застали велику групу майже повністю оголених людей, які грали в якусь гру. 25 учасників гей-оргії (усі чоловіки) були затримані. Щоправда не за саму оргію, а за порушення правил карантину.

У ЗМІ повідомляють, що Саєр намагався втекти по стічній трубі, та його все ж впіймали. Окрім євродепутата на вечірці були присутні й кілька дипломатів.

Після цього інциденту Саєр подав у відставку.

Йожеф Саєр – один із засновників керівної угорської партії "Фідес" та палкий критик одностатевих шлюбів. У 2010 році за його сприяння в Конституцію внесли поправку про те, що шлюб – це винятково союз чоловіка та жінки. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ