Вечірка

Незабутнє секс-свято: 300 свінгерів прийшли на вечірку і отримали позитивний тест на COVID-19

Shutterstock

За словами організатора, він досі не розуміє, як це могло статися

В американському штаті Новий Орлеан свінгери влаштували зустріч на 300 людей та масово заразилися на ньому коронавірусом. Після вечірки у понад 40 учасників виявили коронавірус. Про це у своєму блозі написав організатор вечірки Боб Ганнафонд.

За словами чоловіка, він намагався зробити все, щоби вечірка була максимально безпечною. Проте після неї йому одне за одним стали приходити повідомлення від учасників про позитивний результат тесту на COVID-19. 

Як зазначив Ганнафонд, організатор вечірки забезпечили соціальну дистанцію на вході, перевіряли температуру тіла, робили дезінфекцію, а також давали спеціальні браслети тим, хто здав аналіз та повідомив про наявність антитіл до COVID-19, і тих, хто повідомив про негативні тести на коронавірус. 

Однак Ганнафонд зазначив, що не знає точно, скільки людей заразилося: не всі пройшли тестування і не всі з тих, хто прийшов, повідомив йому про результат. 

Раніше у Нью-Йорку на таємне весілля зібралося 7 тисяч гостей. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ