Презерватив

Британець потрапив до в'язниці за псування презервативів

Shutterstock

Чоловік свідомо робив у них дірки два роки поспіль

У Британії чоловіка засудили до чотирьох років позбавлення волі через псування презервативів перед статевим актом. Злочинець навмисно робив у них дірки. Про це пише Metro

Інцидент трапився у британському місті Вустер. Ще у 2018 році партнерка 47-річного Ендрю Льюїса дізналася, що той таємно проколював презервативи перед сексом. 

Жінка помітила голку на столику біля ліжка та проколоті контрацептиви. Тоді вона ж перевірила смітник та побачила, що останній використаний презерватив також був зіпсований. 

Про випадок стало відомо випадково під час звернення жінки до поліції через інший конфлікт. Суд розцінив інцидент як зґвалтування, зазначивши, що Ендрю пощастило, що його партнерка не завагітніла. 

Чоловік пояснив свої дії бажанням змусити партнерку змінити метод контрацепції. Він думав, що якщо презерватив порветься, то жінка почне використовувати оральні контрацептиви, аби покращити якість близькості. 

У суді Льюїс назвав свій вчинок "найбільшою дурістю, яку він коли-небудь робив". 

Раніше жінка випрала понад 300 тисяч уживаних презервативів, аби перепродати їх знову. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ