Вбивство

У прямому ефірі: чоловік живцем спалив популярну блогерку

Shutterstock

Колишній коханий увірвався до будинку із ножем та бензином, а глядачі трансляції чули жіночі крики

30-річну блогерку з Китаю Ламу ексчоловік облив бензином та підпалив. Він увірвався до її будинку під час ефіру в додатку Douyin. Глядачі не встигли побачити трагедію, адже екран швидко згас. Натомість вони чули жіночі крики. Про це повідомляє  Beijing Youth Daily.

Подія трапилася 14 вересня у провінції Сичуань. Колишній чоловік блогерки увірвався до їхнього будинку з ножем та бензином. Згодом він облив дружину та спалив живцем під час прямого ефіру в китайському аналогу TikTok – додатку Douyin. 

Тіло Лами було на 90% вкрито опіками. Жінка померла 30 вересня в реанімації. Наразі чоловіка затримано за навмисне вбивство. 

Блогерка з Китаю
Блогерка з Китаю
Фото: відкриті джерела

Користувачі Douyin за добу зібрали близько $150 тисяч для допомоги родині Лами. 

За даними ЗМІ, подружжя розлучилось у 2020 році після 10 років шлюбу і поділило опіку над двома синами. Проте Тан, ексчоловік, раніше вже був причетний до домашнього насильства та погрожував вбити їхню дитину, якщо Лама не повернеться до нього. Блогерці довелося переховуватися від тирана. 

Тан шукав її в родичів та навіть побив сестру Ламе, оскільки та відмовилася розкривати місце перебування блогерки. Сім'я жінки про цей інцидент повідомила в поліцію, однак правоохоронці, за їхніми словами, не вжили жодних заходів. 

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ