Ілон Маск

"Усі помирають. У цій ситуації немає правильного рішення": Ілон Маск відмовився вакцинуватися від COVID-19

forbes.com

Від початку карантину Маск применшував небезпеку вірусу та критикував владу за локдаун

Засновник компаній Tesla та SpaceX Ілон Маск розповів, що його родина не планує  робити щеплення від коронавірусу, коли вакцина буде у продажу. На думку Маска, у нього нема ризику заразитися вірусом. Про це він заявив у інтерв’ю The New York Times.

Винахідник вже неодноразово применшував небезпеку COVID-19 та поширював фейкову інформацію щодо його поширення. 

Раніше мільярдер критикував рішення влади на початку карантину щодо локдауну, який "фактично є домашнім арештом", та був певен, що до кінця квітня спалаху вірусу в США не буде. На думку глави компанії, в локдауні немає сенсу, оскільки "смертність дуже низька", а карантин є виправданим тільки для осіб, які перебувають в зоні ризику. Тож, пояснив Маск, людям треба просто дочекатися, доки "шторм спаде". 

Водночас журналістка Кара Свішер зазначила, що "шторм повертається", а люди досі вмирають. 

"Усі помирають. У цій ситуації немає правильного рішення. Все це зменшило мою віру в людство. Усе це ірраціональність людей як така", – відповів на зауваження журналістки Маск. 

Також він заявив, що не має наміру вакцинуватися.

Раніше Ілон Маск під час інтерв'ю забув ім'я свого сина. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ