Інтернет

Супутниковий інтернет Ілона Маска досяг швидкості 100 Мбіт/с

Фото naked-science.ru

У SpaceX переконані, що їхня технологія стане одним з найшвидших варіантів передачі даних по всьому світу

Система супутникового інтернету Starlink американської SpaceX забезпечує швидкість скачування 100 мегабіт в секунду. Про це повідомляє портал Ars Technica, посилаючись на повідомлення компанії.

Представник SpaceX розповів, що мережа забезпечує "наднизьку затримку" (пінг), яка дозволяє грати в онлайн-ігри і викачувати одразу декілька роликів в HD-форматі. У тестуванні мережі брали участь бета-користувачі, що залишили заявку на сайті Starlink.

Компанія вже почала тестування міжсупутникового з’єднання між космічними апаратами Starlink. Між парою супутників за допомогою лазерного зв’язку передали близько 100 гігабайт даних. У SpaceX запевняють, що повномасштабне використання даної технології зробить Starlink "одним з найшвидших варіантів передачі даних по всьому світу".

Першу публічну версію мережі компанія Ілона Маска планує розгорнути вже до кінця 2020 року.

На сьогодні час на навколоземній орбіті знаходиться більше 700 космічних апаратів системи Starlink, всього планується розміщення 12 тисяч таких супутників.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ