Pornhub

Колишні модератори PornHub розкрили секрети своєї роботи

Shutterstock

Навколо діяльності порносайту розгорівся великий скандал

Колишні модератори найбільшого порносайту PornHub розповіли про невідомі сторони своєї роботи. Про це пише Metro.

Колишні співробітники порталу розповіли, що керівництво ввело квоту, за якою вони мали переглядати щонайменше 400 порнороликів на день. А у деякі дні це могло сягати 1200. З тими, хто не виконував квоту, могли розірвати договір.

Інші ж модератори скаржилися на "панічні атаки" від думки, скільки порнороликів їм доведеться передивитися за робочу зміну. Багато хто визнав, що отримав емоційне вигорання через те, що проводив життя за переглядом порно і шок-контенту.

Суть модерації полягала у тому, щоб правильно вибрати рубрику, до якої належить відео, а також відбирати ролики з "підозрілим" контентом, таким як сцени зґвалтувань, інцесту і жорстокого поводження з дітьми. Але при цьому їх просили знаходити "дивні виправдання, щоб не видаляти відео".

Щомісяця PornHub відвідує 3,5 млрд користувачів. Це 120 млн на день. Це не лише найбільший порносайт, а й один із найбільших сайтів у світі взагалі.

Нагадаємо, нещодавно навколо діяльності PornHub розгорівся великий скандал після публікації американського колумніста Ніколаса Крістофа статті в The New York Times, у якій він розповів історії людей, які постраждали від публікації на порносайті роликів з їхньою участю без згоди.

Автор статті обурився тим, що пошукові системи, банки і компанії, що випускають кредитні карти, підтримують сайт, який монетизує сексуальне насильство над дітьми або жінками без свідомості. За словами журналіста, проблему посилює можливість вільного завантаження роликів на PornHub. Незабаром після публікації розслідування порносайт відключив можливість вільного завантаження, заборонив завантажувати відео і оголосив про рішення вдосконалити систему модерації.

Після цього платіжні системи Mastercard і Visa заборонили використовувати свої банківські карти для оплати на порносайті PornHub. У компаніях провели розслідування, які довели, що на PornHub поширюються ролики з кадрами насильства над дітьми.

В результаті за один день з PornHub видалили більшість роликів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ