Гарві Вайнштейн

Харасмент на $17,1 млн: постраждалі від домагань Вайнштейна отримають виплати

Depositphotos

Гроші отримають понад 50 жінок

Суд у справах банкрутства у штаті Делавер (США) вирішив, що продюсерська компанія Гарві Вайнштейна Weinstein Company виплатить $17,1 млн жінкам, які зазнали насильницьких дій з його боку. Про це повідомили в Variety.

Це є рішенням судді Мері Волрот (постанова щодо створення в рамках процедури банкрутства компанії фонду в розмірі $17,1 млн, гроші з якого розділять між понад 50 жертвами сексуального насильства з боку Вайнштейна) .

Нагадаємо, що на адресу американського продюсера свого часу почали висувати звинувачення в сексуальних домаганнях десятки жінок. В лютому минулому року суд присяжних визнав Вайнштейна винним у тому, що він чинив сексуальне насилля. Через місяць знаменитість засудили до 23 років тюремного ув’язнення.

Деяким жертвам компенсують збитки в розмірі, який перевищує $500 тис. Волрот наголошує, що відсутність такого фонду призвела би до отримання жінками мінімальних виплат або до їх цілковитої  відсутності. 

Нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Роналду знову звинувачують у зґвалтуванні.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ