Алек Болдвін

"Усі кричать": Алек Болдвін зі скандалом залишив Twitter

Shutterstock

Це може бути пов’язано з його дружиною

Американський актор Алек Болдвін вирішив порівняти соціальну мережу з гучною вечіркою і оголосив, що покидає її. Про це йде мова в його Twitter.

"Twitter – це така вечірка, де всі кричать. Вечірка не надто. До побачення", – написав він.

Деякі підписники дуже розчаровані цим рішенням і просять актора повернутися, коли його розум заспокоїться. Проте деякі стверджують, що соцмережа – це тільки інструмент і кожен сам вибирає, як його використовувати і на що звертати увагу.

Американські ЗМІ пов’язують цю подію з критикою, котра торкнулася його 36-річної дружини Гіларії Болдвін. Користувачі соцмереж почали сумніватися в тому, що вона насправді має іспанське походження, про яке вона заявляла в інтерв’ю, тому вони провели розслідування цього питання. В результаті виявилося, що слова Гіларії не є цілком правдивими.

Ця ситуація не сподобалося як фанатам, котрі розчарувалися в її словах, так і Алеку Болдвіну, який став на захист дружини.

Нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що Шварценеггер вакцинувався від COVID-19 та звернувся до фанатів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ