Мерілін Менсон

"Мені промили мізки і змусили підкоритися": Мериліна Менсона звинуватили в сексуальному насильстві

Shutterstock

Артиста вже звинуватили п'ять жінок

Відомого музиканта Меріліна Менсона звинуватила його колишня кохана Евен Рейчел Вуд в тому, що він на нею знущався і чинив сексуальне насильство. Про це жінка повідомила у своєму Instagram.

"Він почав залицятися до мене, коли я була підлітком, і роками жахливо знущався. Я розумію, що мені промили мізки і змусили підкоритися", – написала вона.

За словами Евен, вона тепер не боїться, що її будуть шантажувати або чинити інше насилля. Жінка звернулася до користувачів мережі для відкриття, як вона стверджує, небезпечності Менсона.

Також вона закликає всю індустрію, яка з ним співпрацює, щоб вона відвернулася від артисту до того, поки він не зруйнував інші життя людей.

Після цієї публікації з’явилися інші звинувачення проти Менсона від чотирьох жінок. Вони розповіли про насильство сексуального та психологічного характеру, а також про примус та залякування з його боку.

Зазначимо, що це не перше звинувачення в адрес Меріліна від Евен. Так, декілька років тому вона стверджувала, що він її зґвалтував, коли жінка була без свідомості. Окрім цього, він нібито погрожував їй вбивством.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що постраждалі від домагань Вайнштейна отримають виплати.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ