Інтерв'ю на ВВС

"Це зробило мій вечір": жінка вийшла на зв'язок у Zoom, однак забула прибрати інтимний предмет з полиці – відео

The Sun

Іветта Амос висловлювалася щодо проблеми безробіття, однак увага глядачів була прикута до іншого

Учасниця дискусії на каналі BBC Іветта Амос вийшла на зв'язок у Zoom, однак забула про пікантну деталь на своїй полиці – секс-іграшку. Допоки жінка розповідала про проблеми безробіття під час пандемії, інші гості конференції розглядали іграшку Іветти. Про це пише The Sun.

На відео можна побачити, як рожевий фалос стоїть на верхній полиці за спиною в Іветти серед книжок та родинних настільних ігор. Ймовірно, жінка просто забула її заховати. 

 

Глядачі по-різному поставилися до ситуації. Хтось порадив Іветті більш відповідально підходити до справ. Інші ж користувачі посміялися та зазначили, що жінка "зробила їхній вечір". 

"Гарне інтерв'ю. Може, хтось захоче навести лад на своїх полицях", "Я, наприклад, аплодую їй за те, що вона так оригінально використовує книжкову шафу", – написали у коментарях користувачі мережі. 

 
Такий пікантний інцидент із Zoom-конференціями – не перший випадок. Раніше журналіста викрили у мастурбації під час зустрічі в додатку. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ