Чи можна їсти рис, якщо ви хочете схуднути

До літа залишається трохи більше місяця. І, хоча весна поки не дуже радує теплом, влітку нам таки доведеться зняти теплий одяг.

Тож не дивно, що зараз багато людей активно намагаються схуднути і підготуватися до пляжного сезону.

Дієтологиня Світлана Фус відповіла на поширене питання і розповіла, чи можна їсти білий рис тим, хто хоче схуднути. Про це повідомляє "Дивогляд".

Якщо коротко, то так — рис можна їсти. Але є кілька важливих нюансів, на які варто звернути увагу.

Важливим показником, який визначає корисність їжі, є її глікемічний індекс. Чим швидше продукт розщеплюється до глюкози, тим вищий у нього цей індекс⁣⁣.

Повільні вуглеводи в продуктах з низьким глікемічним індексом дають відчуття ситості на більш тривалий час і не провокують нас на переїдання різким стрибком рівня цукру в крові.⁣⁣ ⠀

Швидкість засвоєння вуглеводів залежить від деяких важливих моментів приготування і поєднання з іншими продуктами.

Білий рис
Білий рис
Фото: Shutterstock
  • 1. Тривалість температурної обробки

Трохи недоварений рис - це постачальник повільних вуглеводів, а сильно розварений засвоюється майже так само швидко, як цукор.⁣⁣ ⠀
⁣⁣⠀
Чому так відбувається? Чим довше ми варимо рис, тим сильніше він розварюється, тим більше довгих вуглеводневих ланцюжків розпадається на короткі ланцюга. В результаті в каші залишаються швидкі вуглеводи, які за короткий час розщеплюються до глюкози. Рівень цукру в крові різко піднімається, потім швидко опускається, і ми знову відчуваємо голод.⁣⁣ ⠀

  • 2. Поєднання з іншими продуктами

Клітковина, пектин, білки уповільнюють всмоктування вуглеводів.⁣⁣ ⠀

Як потрібно їсти рис, щоб при цьому ще й схуднути? ⁣⁣

  • Перше правило - варіть рис до стану al dente (твердий, але не сильно), щоб він залишився розсипчастим і зберіг при цьому смак.
  • Друге правило - їжте рис з м'ясом, рибою та іншими продуктами, багатими білком. Звичайно ж, велика кількість овочів також буде плюсом.⁣⁣
  • Третє правило — правильно обирайте рис. Білий рис калорійний має більший глікемічний індекс, ніж нешліфований — 70 одиниць проти 50 одиниць відповідно.

Майте на увазі, що калорійність 100 грамів відвареного рису становить 120-140 ккал.⁣⁣ ⠀

Під час приготування рису також не можна забувати, що цей продукт може мати високий вміст шкідливих речовин.

За даними дослідників, якщо рис правильно зварити, з нього зникає від 50% (у коричневому рисі) до 74% (у білому рисі) миш’яку, який є водорозчинним канцерогеном і легко накопичується в цьому продукті. У рисі міститься в 10 разів більше миш'яку, ніж в інших злаках.

Нещодавно вчені розповіли, як правильно варити рис, щоб він був безпечним для вживання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше