Штучний інтелект, робот

Штучний інтелект шукатиме ідеальні смакові комбінації для створення нових страв

Shutterstock

Розповідаємо, за яким механізмом працює машина

Всесвітньовідома компанія Sony у співробітництві із Корейським університетом представили світові нову розробку – версію штучного інтелекту, який займатиметься пошуком ідеально сумісних смакових комбінацій. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на сайт компанії.

Нейромережа отримала назву FlavorGraph. Вона, упродовж короткого строку, виявлятиме цікаві та незвичні смаки з різних продуктів, на основі яких можна буде створювати нові страви.

Від самого початку проєкт був спрямований на розвиток знань про погодження смаків, однак в процесі його розробки було вирішено створити інструмент для влучного поєднання інгредієнтів.

Машина працюватиме за рахунок внесення у базу даних більше мільйона рецептів з детальним описом інгредієнтів. Штучний інтелект проаналізує кожен з них на присутність смакових молекул та шукатиме шляхи для їхнього поєднання.

Технологію FlavorGraph вже було протестовано. Так, після першого запуску машина запропонувала поєднати грибний крем-суп із білим вином.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що штучний інтелект навчився визначати калорійність страв.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше