Як обрати кондиціонер у квартиру – поради

Однією з найбільш затребуваних побутових технік вважається саме кондиціонер. Він допоможе вам пережити літню спеку та протистояти зимовим холодам

Ті, хто ще не встиг придбати цю техніку, напевно, все частіше замислюється над тим, щоб зробити це. Щоб не помилитися у виборі, "Дивогляд" вирішив поділитися кількома головними критеріями та характеристиками, на які в першу чергу необхідно звернути увагу при купівлі.

Потужність

Тут варто врахувати площу, на яку буде поширюватися дія кондиціонера. У цьому пункті важливо не помилитися, оскільки саме від потужності кондиціонера залежить те, наскільки ефективною буде його робота.

Взагалі, існуючі на сьогоднішній день системи кондиціонування можна поділити за типом призначення:

  • Побутове складається з кондиціонерів відносно невеликої потужності – до 7 кВт. Їх зазвичай використовують для охоплення кімнати, площею у 50-80 кв. м;
  • Якщо площа приміщення становить від 100 кв. м, то варто звернути увагу на моделі промислового та напівпромислового призначення. 

Холод/тепло

Більшість обирає кондиціонери, які працюють як на охолодження, так і на тепло. Тож, якщо взимку ваші батареї не в змозі нагріти приміщення – зверніть увагу й на цей пункт.

Кондиціонер
Кондиціонер
Фото: Shutterstock

Вентиляція

Щоб повітряний потік не скупчувався в одному місці, а рівномірно розподілявся по всій кімнаті, використовується режим вентиляції. Сьогодні він присутній майже в усіх моделях кондиціонерів, однак зайвий раз все одно рекомендується перевірити. 

Напрямок подачі потоку

Так само, як і вентиляція, цей режим має бути. За допомогою спеціальних пластин, що знаходяться всередині техніки, ви можете регулювати напрямок подачі потоку повітря по вертикалі. Влітку, при використанні режиму охолодження, ці пластини зазвичай спрямовуються у стелю, щоб уникнути потрапляння на людей. При використанні теплового режиму повітряний потік спрямований вниз.

Таймер

Ця функція у кондиціонері не вважається обов'язковою, однак нею часто цікавляться покупці. Якщо ви переймаєтеся щодо того, що можете забути вчасно вимкнути пристрій, то достатньо просто встановити таймер і техніка зробить усе за вас.

Кондиціонер
Кондиціонер
Фото: Shutterstock

Автоматичний режим

Теж дуже зручна функція для тих, хто не хоче постійно змінювати на пульті температуру. За наявності "автоматичного режиму" кондиціонер самостійно обиратиме режим для підтримки задовільної для кімнати температури.

А ви вже придбали собі кондиціонер?

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як обрати робот-пилосос.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися – підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше