Будинок "до" та "після"

Своїми руками: британка показала, як перетворила колишнє наркокубло на сучасний будинок для родини – фото "до" та "після"

Instagram | Miss Greedys Home

На ремонт жінка витратила не більше 200 тис грн

28-річна британка Шарлотта Гріді за два роки перетворила колишнє наркокубло на сучасне освітлене житло всього за 194 тисячі гривень. Про це пише The Sun.

Жінка вирішила зайнятися трансформацією самостійно – без допомоги професіоналів. Надихалася Шарлотта картинками з Pinterest. 

"Я користуюся Pinterest з дитинства. Ще тоді мені подобалося спостерігати за різними трансформаціями, які люди роблять зі своїм житлом. Тепер я можу похизуватися своїм власним", – розповідає британка. 

Коли Шарлотта тільки придбала будинок, він був "ямою, заповненою наркотиками, цигарками та сміттям". Гріді дуже серйозно поставилася до ремонту: вона придбала найбюджетніші матеріали у сучасній біло-сірій кольоровій палітрі. 

Результат перевершив усі очікування дівчини. Нині Шарлотта викладає знімки "до" та "після" ремонту на своїй сторінці в Instagram. 
"Я сама займалася декором. Наприкінці тунелю завжди є світло. Якщо ви не можете дозволити собі гарну кухню або нову ванну кімнату, ви можете відремонтувати їх за невеликі гроші", – додала дівчина. 

Нині Шарлотта мешкає у будинку разом зі своєю дівчиною та двома її дітьми. 

Раніше було виявлено найкращі будинки 2020 року.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ