Будинок на острові

Який вигляд має єдиний будинок на острові, що впродовж 100 років є безлюдним – фото

Alamy

Подейкували, що він був прихистком на випадок зомбі-апокаліпсису або власністю фанатика

На безлюдному ісландському острові Елліджей вже майже сто років стоїть "найсамотніший будинок у світі". Біла будівля розташована на схилі зеленого пагорба. Про це пише The Sun.

Упродовж 18-19 століть це мальовниче місце було маєтком для кількох родин. Однак в 1930-х роках його останні мешканці перебралися на материкову частину землі у пошуках кращого життя. 

Відтоді острів був повністю безлюдним, а самотній будинок став причиною для десятків теорій довкола його історії виникнення. Деякі говорили, що маєток побудував дивакуватий мільярдер, аби сховатися у ньому на випадок зомбі-апокаліпсису. 

Також існує думка, що цей будинок – власність релігійного фанатика-відлюдника. Однак реальність виявилася дещо нуднішою – його побудувала Мисливська асоціація острова. 

У будівлі відсутні електрика та водогін, попри мальовничий краєвид з вікон. Туристичні компанії також пропонують мандрівникам одноденні тури, аби насолодитися незвичною локацією. 
 
Таємничі будівлі продовжують з'являтися повсюди. Нещодавно в Ізраїлі знайшли будинок Ісуса Христа.  

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ