В'язниця-готель

Покинуту в'язницю перетворили на дорогий бутик-готель – фото

The Sun

Вона припинила свою роботу в 1927 році. Нині її використовують як туристичне місце

У британському місті Корнволл покинуту у 18 столітті в'язницю перетворили на дорогий готель. Дизайнери намагалися зберегти автентичний вигляд будівлі: усі номери у готелі зробили із загальних  камер. Про це пише The Sun.

Вартість однієї ночі у такому незвичному маєтку для туристів стартує від 4800 грн. Відкритися для відвідувачів він має у лютому 2021 року. Туристи зможуть обирати з трьох типів номерів: класичний, сімейний та губернаторський, що має вихід до приватної лаунж-зони. 

Також архітектори зберегли вигляд тюремних коридорів, хоча і прикрасили їх сучасною скляною стелею. У готелі функціонуватимуть ресторан, бістро та бар. 

В'язницю побудували наприкінці 18 століття. Працювала будівля до 1927 року включно. Під час Першої світової війни у тюрмі ховали коштовності королівства. Упродовж 20 останніх років місце було закинутим, проте інколи тут проводили екскурсії. Замовити тур можна і після відкриття готелю – частину будівлі не реконструювали, а залишили в її унікальному вигляді.

Раніше стало відомо, що в Англії можна зняти житло, стилізоване під кімнату Гаррі Поттера. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ