Ілон Маск

Ілон Маск продає свою нерухомість і хоче залишитися без власного житла – фото

The Verge

Він навіть знизив ціну на будинок до $7 млн з $9,5 млн

Відомий винахідник та підприємець Ілон Маск написав у Твіттері, що планує продати свій маєток у Лос-Анджелесі. Покупець вже знайшовся. Про це пише Architectural Digest.

Головна умова продажу – не зносити маєток чоловіка. Аби потенційний покупець виконав умову Маска, той навіть знизив ціну з $9,5 млн до 7 млн. 

Покупцем маєтку, який раніше належав голлівудському актору Джину Вайдлеру, стала дружина його племінника – Елізабет Гантер. 

Площа будинку становить 260 квадратних метрів. Його звели ще у 1951 році. Маєток має п'ять спалень та стільки ж ванних кімнат. Також на території є гостьовий котедж, басейн та висока стіна живоплотів для забезпечення конфіденційності. 

Сам Ілон Маск ніколи не жив у будинку актора. Він використовував маєток для освітніх потреб: навчання дітей та роботи працівників його підприємств. 

Окрім проданої вілли, в Маска є ще 5 будинків, які він теж планує продати. Так винахідник прагне позбутися усіх своїх будинків.

Раніше Ілон Маск обізвав Білла Гейтса бовдуром. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ