Ілон Маск

Ілон Маск обізвав Білла Гейтса бовдуром

znaj.ua

Суперечки між мільярдерами спалахують не вперше

Мільярдер і винахідник, глава компаній SpaceX і Tesla Ілон Маск відповів на знувачення Білла Гейтса у зневажливому ставленні до пандемії коронавірусу. Про це він заявив у інтерв’ю The New York Times.

"От що ми маємо - це низький рівень смертності й водночас високий рівень  зараження", - заявив Маск, додавши, що у цій ситуації правильніше було б залишати на карантині не всю країну, а лише групи ризику.

На зауваження ведучої подкасту Кари Свішер про те, що під час пандемії гинуть люди, Маск уточнив, що "всі вмирають".

Раніше філантроп і підприємець, засновник коопорації Microsoft Білл Гейтс сказав, що Маск погано знається на  вакцинах від коронавірусу. Останній відповів на це доволі різко: "Агов, бовдуре, ми насправді виробляємо обладнання для вакцинації CureVac - тієї компанії, в яку ви інвестуєте". Підприємець уточнив, що Tesla є партнером німецької біофармацевтичної фірми CureVac.

Маск також заявив, що сам не планує  вакцинуватися від COVID-19, адже ні він, ні його діти не мають ризику заразитися.

Суперечки між мільярдерами спалахують не вперше. Раніше Білл Гейтс у розмові з журналістами відмовився визнавати Ілона Маска "новим Стівом Джобсом".

Гейтс також заявляв, що електромобілі придатні лише для поїздок на короткі дистанції. На що Маск відповів, що засновник Microsoft "не має найменшого уявлення" щодо того, про що каже. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ