Ілон Маск

Ілон Маск планує побудувати місто на Марсі, незалежне від Землі

The Verge

Він планує завершити проєкт до початку катаклізмів на нашій планеті

Засновник компанії SpaceX Ілон Маск розповів про свої плани щодо будівництва на Марсі повністю незалежного від планети Земля міста. Про це повідомляє The Independent.

"Дуже допомагає, коли маєш за мету – створення самостійного міста на Марсі. Не тільки декілька людей на одній базі, а справжнє незалежне місто", – розповів Маск.

Також він зазначив, що зараз розроблюється проєкт осель на Марсі. За словами Маска, він має надію завершити його ще до початку надзвичайної події або катаклізму на Землі. На думку дослідника, це може бути зіткнення нашої планети з кометою, надпотужне виверження вулкану або "ядерний Армагедон". 

"Цивілізація Землі не виглядає надто сильною. Наразі вона виглядає трішки хиткою", – вважає Маск.

Ілон Маск повідомляє, що космічний корабель Starship може відправитися без людей на борту на Марс вже на початку 2024 року.

Раніше дослідник вже озвучував плани щодо колонізації інших планет, а також говорив про свої наміри здійснити подорож на Червону планету. 

Нагадаємо, Ілон Маск розповів, який вигляд матиме прапор першої колонії на Марсі. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ