Скріншот

Юний вундеркінд: 11-річний хлопець вступив на факультет аерокосмічної інженерії

прінт-скрін з відео

Вже в два роки він розв'язував задачі, а нині мріє потрапити на стажування до SpaceX

Мешканець американського штату Джорджія Калеб Андерсон в 11 років вступив до коледжу Чатахучі на факультет аерокосмічної інженерії. Хлопець перейшов уже на другий курс. Нині юний американець мріє полетіти в космос. Про це пише People.

Коли Калебу було дев'ять місяців, він опанував мову жестів. Згодом навчився читати, а за два роки вже розв'язував задачі з математики. Батьки віддали його до школи. 

"Я добре пам'ятаю, що всі мої однокласники були вищі від мене. Я тоді був настільки маленьким, що ледве міг ходити", – розповів вундеркінд. 

Батьки хлопчика зазначили, що одразу зрозуміли, що їхня дитина особлива.

 

У три роки Калеба прийняли до MENSA – асоціації людей з високим рівнем IQ – за визначні здібності та високий рівень інтелекту. 

Андерсон мріє про подорожі в космос, тому і обрав факультет аерокосмічної інженерії. За два роки він отримає ступінь бакалавра. 

Вундеркінд також хоче вивчитися в Технологічному інституті штату Джорджія або Массачусетському технологічному інституті, а згодом потрапити на стажування до компанії SpaceX Ілона Маска. 

Раніше підліток створив ядерний реактор в домашніх умовах. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ