Tesla

Tesla відкликала 50 тис проданих електрокарів

Shutterstock

На думку компанії, у цій проблемі винні китайські водії

Компанія Ілона Маска відкликає близько 50 тисяч проданих електрокарів Tesla у Китаї. Це рішення було прийняте після виявлення проблем з підвіскою у моделей Model S і Model X. Про це повідомляє Укравтопром.

За даними відомства, у сервісні центри Китаю відправляться близько 29193 одиниць Model S і Model X, що ввозяться в країну з 17 вересня 2013 по 16 серпня 2017 року, а також 19 249 імпортованих Model S, вироблених у період з 17 вересня 2013 по 15 жовтня 2018 року.

Йдеться про автомобілі, виготовлені у США на заводі Tesla у Фрімонті. Моделі відкликали через важелі передньої і задньої підвіски, на яких, в разі зовнішнього удару, можуть утворитися тріщини, в результаті чого важіль може повністю зруйнуватися.

Компанія Ілона Маска вирішила не оскаржувати відкликання та погодилася безкоштовно замінити дефектні важелі на всіх зазначених автомобілях, хоча й вважають це зайвим, а у проблемах звинувачують китайських водіїв. Інформація про відкликання автомобілів Tesla в КНР вже вплинула на зниження вартості акцій компанії на 2%.

Раніше у Канаді автопілот Tesla тікав від поліції, поки водій спав. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ