HBO

HBO створить серіал про Ілона Маска та SpaceX

Shutterstock

Він складатиметься з 6 серій

Компанія HBO створить серіал про компанію, що займається будівництвом космічного транспорту, SpaceX та її власника Ілона Маска. Про це пише Variety.

Серіал складатиметься з 6 серій. Шоу буде засновуватися на книзі американського письменника Ешлі Венс "Ілон Маск:Тесла, SpaceX та пошуки фантастичного майбутнього".

Згідно з сюжетом, Маск, який мріє про колонізацію інших планет, відбирає команду інженерів для роботи на віддаленому острові в Тихому океані, де ті будують та запускають на орбіту першу ракету SpaceX. Це стало поштовхом для нової ери досліджень космосу. 

Кульмінацією події став перший запуск пілотованого космічного корабля Falcon 9 в космос у травні 2020 року. 

Виконавчим продюсером проєкту та сценаристом виступить Даг Юнг, відомий за фільмом "Стартрек: Нескінченність". Інший виконавчим продюсером стане Ченнінг Тейтум, який раніше брав участь у створенні таких фільмів, як "Супер Майк", "Мачо і ботан" та "Штурм Білого дому". 

Раніше телекритики назвали найкращий серіал року. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ