Будинок "Сам удома"

У США пропонують орендувати будинок, стилізований під комедію "Сам удома" – фото

airbnb.com

Однак вартість його чимала

Онлайн-платформа для оренди житла Airbnb виставила будинок у стилі різдвяної комедії "Сам удома".  Про це йдеться на сайті сервісу. 

Хоча справжній будинок, в якому відбувалися зйомки фільму, розташований у Чикаго, господарі Джеремі та Келсі облаштували тематичне житло у Далласі і здають його в оренду. 

На сервісі житло отримало назву "Кевін – Святкова класика + сирна піца і пастки". У будинку є славнозвісні банки з фарбою, що звисають зі стелі. Крім цього, гості також побачать на підлозі маленькі іграшкові машинки, а з переднього вікна – картонну фігуру Майкла Джордана поруч з манекеном-приманкою. З додаткових бонусів – сирна піца для гостей.

"Ви та ваша сім’я або друзі можете дивитися свої улюблені святкові фільми на відеокасеті, пити молоко з модних склянок, грати в пінг-понг і насолоджуватися безліччю фотосесій!", – пишуть господарі Airbnb Джеремі й Келсі в оголошенні.

Однак вартість житла за ніч чимала. Орендувати будинок може родина/компанія з шести людей за $319 на добу. 

Раніше у США виставили на продаж будинок з фільму "Мовчання ягнят". 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ