Патрон і діти

Патрон провідав постраждалих через російську агресію дітей у львівській лікарні – фото

Перше медичне об'єднання Львова / Facebook

"На личках наших діточок знову засяяли усмішки"

Популярний пес-сапер із Чернігівщини на прізвисько Патрон провідав дітей, які знаходяться у Лікарні Святого Миколая, що у Львові. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на пресслужбу Першого медоб’єднання Львова.

"Він допомагає шукати небезпечні предмети та робить Україну безпечнішою щодня. На личках наших діточок знову засяяли усмішки від маленького гостя! Діткам він розповів про вибухонебезпечні предмети та правила безпеки з ними. Патрон закликає бути обачними – якщо ви побачили підозрілий предмет, то обов'язково кличте його, але в жодному разі не рухайте самостійно!"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Патрон звернувся до українців у День захисту дітей і зізнався, що його "серце вільне".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ