Джонні Депп та Ембер Герд

Джонні Депп виграв справу проти Ембер Герд – реакція екс-подружжя

Shutterstock

"Час перевернути сторінку і зазирнути в майбутнє"

Джонні Депп виграв тривалу судову справу проти своєї екс-дружини Ембер Герд, яка звинуватила його в насильстві. Реакцією акторів на відповідне рішення з вами ділиться "Дивогляд". 

У 2018 році Ембер Герд у своїй статті Washington Post представилася "громадським діячем, який представляє насильство в сім'ї". За словами акторки вона є жертвою домашнього насильства, відмітивши жорстокість Джонні Деппа.

Актор Голлівуду заявив, що екс-дружина обмовила його і заявив на неї до суду. У відповідь Ембер Герд подала зустрічний позов і почала вимагати компенсацію у розмірі $100 млн.

Упродовж тривалого часу цим питанням займався суд, який врешті-решт висунув остаточне рішення.

Орган присвоїв Джонні Деппу компенсацію у розмірі $15 млн і таким чином визнав актора невинним. Щоправда, Ембер Герд також отримає $2 млн, оскільки семеро присяжних визнали, що Депп обмовив екс-дружину, назвавши її заяву про насильство "містифікацією".

Проте, це не змінило рішення суду.
 

Якою була реакція Джонні Деппа?

Одразу ж після рішення суду актор оприлюднив заяву, у якій висловився щодо всієї цієї ситуації:

"Шість років тому назавжди змінилося моє життя, життя моїх дітей, життя найближчих мені людей, а також життя людей, які багато років підтримували й вірили в мене"

"Все миттєво", – сказав Депп.

Актор заявив, що всі ці наклепи і звинувачення проти нього були висунуті саме через ЗМІ, які висвітлювали ненависницький контент.

"І через шість років присяжні повернули мені життя. Я був справді принижений", – заявив Депп.

"Моє рішення продовжити цю справу, дуже добре знаючи про юридичні перешкоди, з якими я зіткнуся, і про неминучу всесвітню виставу в моєму житті, було прийнято лише після довгих роздумів. Із самого початку метою порушення цієї справи було розкриття правди незалежно від результату", – сказав він.

Зірка Голлівуду впевнений, що "краще ще попереду, і новий розділ нарешті розпочався. Veritas numquam perit. Істина ніколи не гине".

Джонні Депп мав кількох адвокатів, які відстоювали його позицію в суді. По завершенню справи перший захисник Камілла Васкес висловила подяку присяжним за вердикт, який доводить, що "претензії до Джонні Деппа є наклепницькими та не підтверджуються жодними доказами".

"Ми такі вдячні присяжним за їхнє ретельне обговорення", – сказала жінка після суду.

Ще один адвокат актора на ім'я Бенджамін Чу відмітив, що команда зірки "дуже задоволена тим, що судовий процес знайшов відгук у таких людей у ​​суспільстві, які цінують правду та справедливість".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше