Джонні Депп та Ембер Герд

Про гучне розлучення Деппа та Герд створили документальний фільм – коли відбудеться прем'єра

Shutterstock

"Наша мета – створити фільм, який покаже ситуацію з усіх боків, щоб глядач міг зрозуміти, що це за люди, і вирішити, кому повірити в цій складній історії"

На стрімінговому сервісі Discovery+ планують прем'єру документального фільму за назвою "Джонні проти Ембер", який розповість про скандальне розлучення актора Джонні Деппа й Ембер Герд. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Variety.

Вихід фільму запланований вже цього місяця. Він буде складатися з 2 частин, де покажуть погляд на скандальні події як з боку Деппа, так і з боку Герд.

"Історія, яка сталася між Деппом і Герд, залишається дуже суперечливою. Наша мета – створити фільм, який покаже ситуацію з усіх боків, щоб глядач міг зрозуміти, що це за люди, і вирішити, кому повірити в цій складній історії", – розповіла віце-президентка каналу Discovery+ Шарлотта Рід.

Глядачі побачать у фільмі унікальні відео з архіву Деппа і Герд, аудіо з їх конфліктами, повідомлення та іншу особисту інформацію зірок.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у мережу виклали тизер до четвертого сезону "Кріпосної".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ